Obsazenost pokojůKde nás najdete- podrobněji -Penzion Na Kamenčí - ubytování Strážnice

Nově vybudovaný Penzion Na Kamenčí se nachází v klidné částli města Strážnice v rozlehlé zahradě, nedaleko centra města. Celkem poskytuje ubytování pro 12 osob.

První pokoj penzionu je určen pro 2 – 4 osoby. Je umístěn v přízemí a má samostatný vchod. Jeho součástí je vybavený kuchyňský kout: lednička, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice. Koupelna je vybavena rohovou vanou se zástěnou, umyvadlem a WC. V pokoji je televizor a je možné připojení na internet. Další dva pokoje, rovněž pro 2 - 4 osoby jsou v prvním podlaží. Vchod je samostatný se schodištěm. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Kuchyňka je pro oba pokoje společná.

Velký pozemek poskytuje možnost pro bezpečné parkování, grilování, sport a jiné aktivity. Součástí zahrady je i oplocený výběh pro několik ovcí. Ze zahrady vede východ přímo na cyklostezku podél Baťova kanálu. Přístaviště s půjčovnou člunů a lodí je od objektu vzdáleno asi 500 m. Baťův kanál je rovněž vyhledáván rybáři. Pro chvíle posezení je možné využít po dohodě s majitelem společenskou místnost s WC přímo v sousedství apartmánu. Penzion je vhodný hlavně pro cyklisty, menší skupiny cyklistů, rybáře či rodiny s dětmi.

 

 

hledamubytovani.cz Hotely, penziony a další ubytování v ČRBezva-ubytovani.cz