Obsazenost pokojůKde nás najdete- podrobněji -Penzion Na Kamenčí - ubytování Strážnice

Nově vybudovaný Penzion Na Kamenčí se nachází v klidné částli města Strážnice v rozlehlé zahradě, nedaleko centra města. Celkem poskytuje ubytování pro 12 osob.

První pokoj penzionu je určen pro 2 – 4 osoby. Je umístěn v přízemí a má samostatný vchod. Jeho součástí je vybavený kuchyňský kout: lednička, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice. Koupelna je vybavena rohovou vanou se zástěnou, umyvadlem a WC. V pokoji je televizor a je možné připojení na internet. Další dva pokoje, rovněž pro 2 - 4 osoby jsou v prvním podlaží. Vchod je samostatný se schodištěm. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Pokoje jsou opatřeny klimatizací. Kuchyňka je pro oba pokoje společná. Lednici má každý pokoj samostatnou.

Velký pozemek poskytuje možnost pro bezpečné parkování, grilování, sport a jiné aktivity. Kola mají hosté možnost bezpečně uložit a uzamknout v samostatné místnosti. Tu lze při nepřízni počasí využít k posezení, jako společenskou místnost s WC. Jsou zde k dispozici pivní sety. Pro hosty je k dispozici venkovní zastřešené posezení s grilem a výhledem do výběhu pro několik ovcí .

Ze zahrady vede východ přímo na cyklostezku podél Baťova kanálu. Přístaviště s půjčovnou člunů a lodí je od objektu vzdáleno asi 500 m. Baťův kanál je rovněž vyhledáván rybáři. Penzion je vhodný hlavně pro cyklisty, rybáře či rodiny s dětmi.

 

 

hledamubytovani.cz Hotely, penziony a další ubytování v ČRBezva-ubytovani.cz